fbpx
 

Záznam: Online beseda s Patrikem Nacherem

Doba covidová nám zhatila plány realizovat tour s Patrikem Nacherem v Ostravě, a tak jsme se situaci přizpůsobili a uspokojili Vaše touhy po finančním vzdělávání alespoň přes kameru.  Tématem byl zejména obsah knihy Patrika Nacher s názvem Konec finančních negramotů v Čechách (kde jí koupit naleznete zde). Ta je napsána v pranostikách, rčení, pořekadlech a lidových moudrech, které známe všichni. A taky proto si rady Patrika Nachera zapamatujete snáze, například Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Sytý hladovému nevěří a nebo Každá liška svůj ocas chválí. 🙂 

Moc se neví, že jsme v posledních minutách stáli před rozhodnutím, jestli vysílání přesunout a omluvit se nebo se popasovat s tím, co máme resp. nám zůstalo 🙂 Jak vidíte, šli jsme do toho, protože jste měli skvělé dotazy. Což lze vidět na tom, že jsme přetáhli plánovanou dobu. Zajímalo Vás například:

Jak se zorientovat v mase informací? Hypotéky, pojištění, spoření

Finanční poradce – ANO/NE a jak ho vybrat?

Jak si vytvořit rezervy a kde ušetřit?

Samotná kniha vyjde na 1 obědové menu. Opravdu. A uvědomme si, že rady, které se v této knize dozvíte, na rozdíl od oběda, tak ty trávíte roky. Roky se jimi můžete řídit a budou mít brzký výsledek pro Vás i Vaše děti. Spojením této knihy a obsahu online besedy věříme, že budete chtít své osobní finance vzít do svých vlastních rukou.

A nezapomeňte – Nejlepší čas je teď.

 

Jan Liška & Partneři, s.r.o.

Jsme tým finančních poradců z Ostravy, pro které je charakteristický lidský a inovativní přístup. Našim krédem je poskytovat nadstandardní služby běžným lidem. A daří se nám to. Vyzkoušejte naše služby a domluvte si nezávaznou vstupní konzultaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jan Liška & Partneři, s.r.o.
Jsme skupina poradců a odborníků v oblasti podnikových a osobních financí. Našimi klienty jsou občané, malí a střední podnikatele či neziskové organizace.
Poskytujeme dostupné nadstandardní poradenství, které je dokonale komplexní.
NAŠE KANCELÁŘEKde nás najdete?
https://janliskapartneri.cz/wp-content/uploads/2021/09/jlp-ostrava-brno-640x291.png
28. října 3388/111, 702 00 Ostrava
Vlněna 5, 602 00 Brno
BUĎME V KONTAKTUSociální sítě
Sledujte nás, ať Vám neuniknou nejnovější informace ze světa financí a byznysu.