fbpx
 

ČMA – Klub ELITE MSK aneb Když chcete létat s orly

Už je to nějaký čas, co jsme vstoupili do České manažerské asociace. Důvod našeho vstupu se dá popsat citátem „Když chcete létat s orly, přestaňte plavat s kachnami.“ od kanadského spisovatele Harva Ekera. Proto je nám ctí, že můžeme být součástí asociace sdružující významné manažery z České republiky. Manažery, kteří zodpovědně přistupují ke své společenské roli lídra. 30 let svého působení Česká manažerská asociace oslavila mimo jiné pokřtěním vlastní knihy Návrat k prosperitě.
Velké pozornosti si zaslouží Klub ELITE Moravskoslezského kraje, který proaktivně propojuje manažery z různých oblastí a rozvíjí skupinu sdílením dobré zkušenosti či sdílením svého know-how.

Mezi příklady lze uvést návštěvy provozu společnosti Brose s Niclase Pfülerem, kterému se podařilo posunout podnik na významnou úroveň, za což byl oceněn jako Manažer roku 2019. Podělil se o to, jak to dokázali jako tým, jaké jsou jejich konkurenční výhody a jak si stavovali podnikovou vizi.

Září bylo nabité businessem i kulturou. Na Festivalový podzim nás pozval člen klubu a ředitel mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka Jaromír Javůrek. Po každodenní rutině těžkých rozhodování úspěšných manažerů je vážná hudba sladkou tečkou dne. Poslechli jsme si kantánu Carmina Burana od německého skladatele Carla Orrfa.

 

V září jsme taktéž stihli návštěvu závodu společnosti Vyncke, kterou má pod palcem Petr Salvet. Ten nám ukázal zajímavou historií do dnes rodinného podniku od opravy kotlů po mezinárodní firmu s výjimečnými hodnotami a přístupem k zaměstnancům.

O pár týdnů později jsme ukončili měsíc charitativním během pro HAIMA Ostrava krevní centrum v rámci události Ostrava city marathon.

Takže, v čem podle nás spočívá výjimečnost asociace?

Není asociace jako asociace. Znáte to. Některé jsou spíše o „braní“ než dávání.
Z ČMA – Klub ELITE MSK jsme unešeni. Na každém sezení spolu komunikujeme denní rutinu manažerské role, vyměňujeme zkušenosti komu, co funguje, seznamujeme se profesemi členů. Při každém setkání máme popsaný blok inspirací, co a jak zlepšit.  Protože manažer, který se nerozvíjí, neroste. Neroste-li manažer, nerostou lidi. Nerostou-li lidi, neroste podnik.

Synergie s experty je zkrátka podle nás přesně to, co dělá asociaci výjimečnou. Sdílení zkušeností, setkávání se s lidmi, kteří si prošli situacemi, které člověka mnohdy teprve čekají je to, co nelze vyčíslit. Ale hodnota předaných zkušeností je vysoká.

Poradenství budoucnosti

Podle nás bude poradenské společnosti rozdělovat jejich přístup ke svým zákazníkům. Naše služby jsme založili výhradně na potřebách našich klientů. Proto také vznikla služba Poradenství pro podnikatele nebo Servisní poradenství pro občany. Unikátnost spočívá ve spojení širokého záběru služeb a spolupráce s těmi nejlepšími ve svém oboru. Neřešíme jednorázové záležitosti. Řešíme otázku dlouhodobě zdravých firemních či osobních financí.
V osobních financích řeší poradci, jak si vytvořit neomezenou soukromou rentu a být finančně nezávislý.
Pro podnik sestavíme plán, kdy nasadíme určitého experta na danou oblast tak, abychom podnik zefektivnili.
Od financování, daňové optimalizace, řízení cashflow, řízení kurzového rizika, vzdělávání zaměstnanců, marketingu nebo práva.

Ať žije synergie a Management 2.0

 

 

Jan Liška & Partneři, s.r.o.

Jsme tým finančních poradců z Ostravy, pro které je charakteristický lidský a inovativní přístup. Našim krédem je poskytovat nadstandardní služby běžným lidem. A daří se nám to. Vyzkoušejte naše služby a domluvte si nezávaznou vstupní konzultaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jan Liška & Partneři, s.r.o.
Jsme skupina poradců a odborníků v oblasti podnikových a osobních financí. Našimi klienty jsou občané, malí a střední podnikatele či neziskové organizace.
Poskytujeme dostupné nadstandardní poradenství, které je dokonale komplexní.
NAŠE KANCELÁŘEKde nás najdete?
https://janliskapartneri.cz/wp-content/uploads/2021/09/jlp-ostrava-brno-640x291.png
28. října 3388/111, 702 00 Ostrava
Vlněna 5, 602 00 Brno
BUĎME V KONTAKTUSociální sítě
Sledujte nás, ať Vám neuniknou nejnovější informace ze světa financí a byznysu.